Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TNPW06039K76DEEA |
| LIXINC Part # | TNPW06039K76DEEA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 9.76K OHM 0.5% 1/8W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TNPW06039K76DEEA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TNPW06039K76DEEA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | TNPW e3 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 9.76 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CRCW040231K6FKEDHP | RES SMD 31.6K OHM 1% 1/5W 0402 | 9819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD2200F25 | RES 220 OHM 1% 1/10W 0603 | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD3050A05 | RES 305 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD1331B25 | RES 1.33K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF1210FR-07287KL | RES SMD 287K OHM 1% 1/2W 1210 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV732BTTD1204F | RES 1.2M OHM 1% 1/4W 1206 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S02F4872X | RES SMD 48.7K OHM 1% 1/10W 0402 | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805FRE074K32L | RES SMD 4.32K OHM 1% 1/8W 0805 | 10771 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RR0510P-1400-D | RES SMD 140 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RGT2012P-4992-B-T5 | RES 49.9 KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 10674 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCW0406MD1101BP100 | RES SMD 1.1K OHM 1/4W 0604 WIDE | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD2670D50 | RES 267 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G2ATTD3571D | THICKFILM RESISTOR 0805 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10917 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04988 | $0.04988 |
| 5000 | $0.04988 | $249.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.