Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RGT2012P-4992-B-T5 |
| LIXINC Part # | RGT2012P-4992-B-T5 |
| Өндіруші | Susumu |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 49.9 KOHM 0.1% 1/10W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RGT2012P-4992-B-T5 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RGT2012P-4992-B-T5 |
| Бренд: | Susumu |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Susumu |
| сериясы: | RGT |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 49.9 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 175°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| MCW0406MD1101BP100 | RES SMD 1.1K OHM 1/4W 0604 WIDE | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD2670D50 | RES 267 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G2ATTD3571D | THICKFILM RESISTOR 0805 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRB0734RL | RES SMD 34 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD3653C50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0603B820RGEA | RES SMD 820 OHM 2% 1.5W 0603 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP6732F50 | RES 67.3K OHM 1% 1/16W 0402 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP2211B10 | RES 2.21K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608P-52R3-W-T1 | RES SMD 52.3OHM 0.05% 1/10W 0603 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RR0816P-1402-D-15C | RES SMD 14K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 8853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD3401D25 | RES 3.4K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR011331F | RES SMD 1.33K OHM 1% 1W 2512 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12064K75FKEA | RES SMD 4.75K OHM 1% 1/4W 1206 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10615 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.49000 | $0.49 |
| 5000 | $0.10150 | $507.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.