Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RK73H2BRTTD34R8F |
| LIXINC Part # | RK73H2BRTTD34R8F |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 34.8 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RK73H2BRTTD34R8F ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RK73H2BRTTD34R8F |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RK73-RT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 34.8 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| M55342H09B432DRTP | RES SMD 432 OHM 1% 1W 2512 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805DRE07470RL | RES SMD 470 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP1092D50 | RES 10.9K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD83R5F100 | RES 83.5 OHM 1% 1/4W 1206 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MMA02040C3609FB000 | RES 36 OHM 1% 2/5W MELF 0204 | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G2ATTD3092D | THICKFILM RESISTOR 0805 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW060347K0FKEA | RES SMD 47K OHM 1% 1/10W 0603 | 3108 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342E07B1E24RWS | RES SMD 1.24K OHM 1% 1/4W 1206 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PE0603FRF070R015L | RES 0.015 OHM 1% 1/10W 0603 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-1GEF1820C | RES SMD 182 OHM 1% 1/20W 0201 | 2248 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y162766K0000F9R | RES SMD 66K OHM 1% 1/2W 2010 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2ATTD4121F | RES 4.12K OHM 1% 1/4W 0805 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PFS35-36KF1 | RES SMD 36KOHM 1% 35W TO263 DPAK | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10885 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03278 | $0.03278 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.