Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RS73F2ATTD4121F |
| LIXINC Part # | RS73F2ATTD4121F |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 4.12K OHM 1% 1/4W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RS73F2ATTD4121F ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RS73F2ATTD4121F |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RS73 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 4.12 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| PFS35-36KF1 | RES SMD 36KOHM 1% 35W TO263 DPAK | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP2512B68R0JTP | RES SMD 68 OHM 5% 3.5W 2512 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCS1206FT13R3 | RES 13.3 OHM 1% 1/4W 1206 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD2550F25 | RES 255 OHM 1% 1/4W 1206 | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206WRB07267KL | RES SMD 267K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD23R4D50 | RES 23.4 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD75R9D50 | RES 75.9 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR021820F | RES SMD 182 OHM 1% 3/4W 2010 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73S2BTTD8R66F | RES 8.66 OHM 1% 3/4W 1206 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2BTTD2873D | RES 287K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1JTTD3650C | RES 365 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF0201FT3R01 | RES 3.01 OHM 1% 1/20W 0201 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW04022K00DHED | RES 2K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10827 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06391 | $0.06391 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.