Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RG3216N-2261-D-T5 |
| LIXINC Part # | RG3216N-2261-D-T5 |
| Өндіруші | Susumu |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 2.26K OHM 0.5% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RG3216N-2261-D-T5 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RG3216N-2261-D-T5 |
| Бренд: | Susumu |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Susumu |
| сериясы: | RG |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 2.26 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2ATTD4121B50 | RES 4.12K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805CRB07390RL | RES SMD 390 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012N-3093-W-T5 | RES SMD 309K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608P-2101-B-T5 | RES SMD 2.1K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 20591 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD27R4D50 | RES 27.4 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD8163C50 | RES 816K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW121075R0BEEN | RES 75 OHM 0.1% 1/2W 1210 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RL0816T4F-4-R050-FNH | RES 0.05 OHM 1% 1/2W WIDE 0603 | 10798 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G2BTTD7320F | RESISTOR THICK FILM 1206 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603BTC422K | RES 422K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2151B05 | RES 2.15K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW1218604RFKTK | RES SMD 604 OHM 1% 1W 1218 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PHP00805H1201BST1 | RES SMD 1.2K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10822 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13965 | $0.13965 |
| 5000 | $0.13965 | $698.25 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.