Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R2ATTD8163C50 |
| LIXINC Part # | RN73R2ATTD8163C50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 816K OHM 0.25% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R2ATTD8163C50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R2ATTD8163C50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 816 kOhms |
| төзімділік: | ±0.25% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| TNPW121075R0BEEN | RES 75 OHM 0.1% 1/2W 1210 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RL0816T4F-4-R050-FNH | RES 0.05 OHM 1% 1/2W WIDE 0603 | 10801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G2BTTD7320F | RESISTOR THICK FILM 1206 | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603BTC422K | RES 422K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2151B05 | RES 2.15K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW1218604RFKTK | RES SMD 604 OHM 1% 1W 1218 | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PHP00805H1201BST1 | RES SMD 1.2K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR049100F | RES SMD 910 OHM 1% 1/2W 1210 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD6192C25 | RES 61.9K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R1JTTD562J | RES 5.6K OHM 5% 1/2W 0603 | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1822C10 | RES 18.2K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD1091B50 | RES 1.09K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR019203F | RES SMD 920K OHM 1% 1W 2512 | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10927 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10240 | $0.1024 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.