Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RK73H1ERTTP4874F |
| LIXINC Part # | RK73H1ERTTP4874F |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 4.87M OHM 1% 1/10W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RK73H1ERTTP4874F ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RK73H1ERTTP4874F |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RK73-RT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 4.87 MOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CRCW121886R6FKEK | RES SMD 86.6 OHM 1% 1W 1218 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206BKE15R0 | RES 15 OHM 0.1% 1/3W 1206 | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342E06B11B8RT1 | RES SMD 11.8KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE1206FRE0710KL | RES SMD 10K OHM 1% 1/4W 1206 | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW20107M32FKTF | RES SMD 7.32M OHM 1% 3/4W 2010 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ESR03EZPF2700 | RES SMD 270 OHM 1% 1/4W 0603 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PHP00603E12R1BBT1 | RES SMD 12.1 OHM 0.1% 3/8W 0603 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P14F1182U | RES SMD 11.8 KOHM 1% 1/2W 1210 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW060324R9FHTA | RES 24.9 OHM 1% 1/10W 0603 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C1J23K2BTDF | RES SMD 23.2KOHM 0.1% 1/16W 0603 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF1210FR-0722R6L | RES SMD 22.6 OHM 1% 1/2W 1210 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0805BRD07976RL | RES SMD 976 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD4272D50 | RES 42.7K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10810 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01491 | $0.01491 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.