Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRCW121886R6FKEK |
| LIXINC Part # | CRCW121886R6FKEK |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 86.6 OHM 1% 1W 1218 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRCW121886R6FKEK ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRCW121886R6FKEK |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRCW |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 86.6 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 1W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1218 (3246 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1218 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RNCF1206BKE15R0 | RES 15 OHM 0.1% 1/3W 1206 | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342E06B11B8RT1 | RES SMD 11.8KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE1206FRE0710KL | RES SMD 10K OHM 1% 1/4W 1206 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW20107M32FKTF | RES SMD 7.32M OHM 1% 3/4W 2010 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ESR03EZPF2700 | RES SMD 270 OHM 1% 1/4W 0603 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PHP00603E12R1BBT1 | RES SMD 12.1 OHM 0.1% 3/8W 0603 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P14F1182U | RES SMD 11.8 KOHM 1% 1/2W 1210 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW060324R9FHTA | RES 24.9 OHM 1% 1/10W 0603 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C1J23K2BTDF | RES SMD 23.2KOHM 0.1% 1/16W 0603 | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF1210FR-0722R6L | RES SMD 22.6 OHM 1% 1/2W 1210 | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0805BRD07976RL | RES SMD 976 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD4272D50 | RES 42.7K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805WRE079K76L | RES SMD 9.76KOHM 0.05% 1/8W 0805 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10862 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10868 | $0.10868 |
| 4000 | $0.10375 | $415 |
| 8000 | $0.10221 | $817.68 |
| 12000 | $0.09953 | $1194.36 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.