Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN731JTTD2771B50 |
| LIXINC Part # | RN731JTTD2771B50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 2.77K OHM 0.1% 1/16W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN731JTTD2771B50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN731JTTD2771B50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Not For New Designs |
| қарсылық: | 2.77 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RGT2012P-2371-B-T5 | RES 2.37 KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD8160D100 | RES 816 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW08052K08BETY | RES 2.08K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805WRC076K04L | RES SMD 6.04KOHM 0.05% 1/8W 0805 | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P14F5762U | RES SMD 57.6 KOHM 1% 1/2W 1210 | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW06031R05FKEAHP | RES SMD 1.05 OHM 1% 1/3W 0603 | 8325 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608P-751-W-T5 | RES SMD 750 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1372C50 | RES 13.7K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV732HTTE7873D | RES 787K OHM 0.5% 1/2W 2010 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGV1206F102K | RES SMD 102K OHM 1% 1/4W 1206 | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2ATTD2200F | RES 220 OHM 1% 1/4W 0805 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD1403F100 | RES 140K OHM 1% 1/4W 1210 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCL040615K0FKEA | RES SMD 15K OHM 1/4W 0604 WIDE | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10909 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07695 | $0.07695 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.