Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RT0805WRC076K04L |
| LIXINC Part # | RT0805WRC076K04L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 6.04KOHM 0.05% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RT0805WRC076K04L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RT0805WRC076K04L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | RT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 6.04 kOhms |
| төзімділік: | ±0.05% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±15ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| ERJ-P14F5762U | RES SMD 57.6 KOHM 1% 1/2W 1210 | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW06031R05FKEAHP | RES SMD 1.05 OHM 1% 1/3W 0603 | 8301 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608P-751-W-T5 | RES SMD 750 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1372C50 | RES 13.7K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV732HTTE7873D | RES 787K OHM 0.5% 1/2W 2010 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGV1206F102K | RES SMD 102K OHM 1% 1/4W 1206 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2ATTD2200F | RES 220 OHM 1% 1/4W 0805 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD1403F100 | RES 140K OHM 1% 1/4W 1210 | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCL040615K0FKEA | RES SMD 15K OHM 1/4W 0604 WIDE | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G2ATTD3301D | THICKFILM RESISTOR 0805 | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD4532C25 | RES 45.3K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TRR01MZPF1542 | RES SMD 15.4K OHM 1% 1/16W 0402 | 14288 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1112A10 | RES 11.1K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10889 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.34428 | $0.34428 |
| 5000 | $0.32191 | $1609.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.