Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RQ73C1J40K2BTD |
| LIXINC Part # | RQ73C1J40K2BTD |
| Өндіруші | TE Connectivity AMP Connectors |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 40.2 KOHMS 0.1% 0.15W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RQ73C1J40K2BTD ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RQ73C1J40K2BTD |
| Бренд: | TE Connectivity AMP Connectors |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | TE Connectivity AMP Connectors |
| сериясы: | RQ73 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 40.2 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.15W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| AT0805CRD076K34L | RES SMD 6.34KOHM 0.25% 1/8W 0805 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD3003F25 | RES 300K OHM 1% 1/4W 1206 | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12061M69FKTA | RES SMD 1.69M OHM 1% 1/4W 1206 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP1173B25 | RES 117K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603BKE287K | RES 287K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012N-8061-B-T5 | RES SMD 8.06K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1543F25 | RES 154K OHM 1% 1/8W 0805 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW12101K65BEEN | RES 1.65K OHM 0.1% 1/2W 1210 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RR0816P-2550-D-40A | RES SMD 255 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW08057M68FKTA | RES SMD 7.68M OHM 1% 1/8W 0805 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1628360R000Q15R | RES SMD 360 OHM 0.02% 3/4W 2512 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342E06B5B97RT3 | RES SMD 5.97KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PHP00805E3612BBT1 | RES SMD 36.1K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 19959 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.73000 | $0.73 |
| 5000 | $0.25242 | $1262.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.