Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | PHP00805E3612BBT1 |
| LIXINC Part # | PHP00805E3612BBT1 |
| Өндіруші | Vishay |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 36.1K OHM 0.1% 5/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | PHP00805E3612BBT1 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | PHP00805E3612BBT1 |
| Бренд: | Vishay |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay |
| сериясы: | PHP |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 36.1 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.63W, 5/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.033" (0.84mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CRCW04021M65FKTD | RES SMD 1.65M OHM 1% 1/16W 0402 | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603WRD079K1L | RES SMD 9.1KOHM 0.05% 1/10W 0603 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR0805-FX-20R0ELF | RES SMD 20 OHM 1% 1/8W 0805 | 2930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR1206-4W-1244FT | RES 1.24M OHM 1% 1/4W 1206 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD6493D50 | RES 649K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR1206-JW-123ELF | RES SMD 12K OHM 5% 1/4W 1206 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73D1J5R62BTG | RES SMD 5.62 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD6121F10 | RES 6.12K OHM 1% 1/8W 0805 | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD86R6B25 | RES 86.6 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHP2010K8250FNT | RES SMD THICK FILM 2010 | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603WRD0773R2L | RES SMD 73.2OHM 0.05% 1/10W 0603 | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206DKE16K9 | RES 16.9K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0402DRE072K43L | RES SMD 2.43KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10908 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.63920 | $0.6392 |
| 1000 | $0.63920 | $639.2 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.