Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RG2012N-2491-D-T5 |
| LIXINC Part # | RG2012N-2491-D-T5 |
| Өндіруші | Susumu |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 2.49K OHM 0.5% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RG2012N-2491-D-T5 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RG2012N-2491-D-T5 |
| Бренд: | Susumu |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Susumu |
| сериясы: | RG |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 2.49 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CPF0603B4R75E | RES 4.75 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342K07B40B1RT3 | RES SMD 40.1K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR02434J | RES SMD 430K OHM 5% 3/4W 2010 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1582A05 | RES 15.8K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC1206FR-076M2L | RES SMD 6.2M OHM 1% 1/4W 1206 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216V-4020-B-T5 | RES SMD 402 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF0402B13R3E | RES 13.3 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW080562K0FKTA | RES SMD 62K OHM 1% 1/8W 0805 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1ETTP86R6F | RES 86.6 OHM 1% 1/10W 0402 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2343C50 | RES 234K OHM 0.25% 1/16W 0603 | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012P-912-W-T5 | RES SMD 9.1K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MLF12BTE165K | RES 165K OHM 0.1% 1/2W MELF 0207 | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD5760A10 | RES 576 OHM 0.05% 1/4W 1210 | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10948 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09776 | $0.09776 |
| 5000 | $0.09776 | $488.8 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.