Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CR02434J |
| LIXINC Part # | CR02434J |
| Өндіруші | Meritek |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 430K OHM 5% 3/4W 2010 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CR02434J ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CR02434J |
| Бренд: | Meritek |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Meritek |
| сериясы: | CR |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 430 kOhms |
| төзімділік: | ±5% |
| қуат (ватт): | 0.75W, 3/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 2010 (5025 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2ATTD1582A05 | RES 15.8K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC1206FR-076M2L | RES SMD 6.2M OHM 1% 1/4W 1206 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216V-4020-B-T5 | RES SMD 402 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF0402B13R3E | RES 13.3 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW080562K0FKTA | RES SMD 62K OHM 1% 1/8W 0805 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1ETTP86R6F | RES 86.6 OHM 1% 1/10W 0402 | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2343C50 | RES 234K OHM 0.25% 1/16W 0603 | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012P-912-W-T5 | RES SMD 9.1K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MLF12BTE165K | RES 165K OHM 0.1% 1/2W MELF 0207 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD5760A10 | RES 576 OHM 0.05% 1/4W 1210 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW0805475KBEEA | RES 475K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HRG3216P-69R8-D-T1 | RES SMD 69.8 OHM 0.5% 1W 1206 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608N-52R3-D-T5 | RES SMD 52.3 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10964 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02144 | $0.02144 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.