Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ESR18EZPF5490 |
| LIXINC Part # | ESR18EZPF5490 |
| Өндіруші | ROHM Semiconductor |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 549 OHM 1% 1/2W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ESR18EZPF5490 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ESR18EZPF5490 |
| Бренд: | ROHM Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | ROHM Semiconductor |
| сериясы: | ESR |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 549 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RK73B1JRTTD685J | RES 6.8M OHM 5% 1/10W 0603 | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCT06030D6201BP100 | RES SMD 6.2K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SMM02040C2323FB300 | RES 232K OHM 1% 1/4W MELF 0204 | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G2ATTD2260D | THICKFILM RESISTOR 0805 | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HRG3216P-1331-D-T5 | RES SMD 1.33K OHM 0.5% 1W 1206 | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL2512R1200FEB | RES 0.12 OHM 1% 1W 2512 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12106R34FKEA | RES SMD 6.34 OHM 1% 1/2W 1210 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U03F5360V | RES 536 OHM 1% 1/10W 0603 SMD | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805WRD07154RL | RES SMD 154 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2BTTD3002F | RES 30K OHM 1% 1/3W 1206 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD1372F25 | RES 13.7K OHM 1% 1/16W 0603 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ATTD36R5F | RES 36.5 OHM 1% 1/4W 0805 | 13514 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSRN2010FTR750 | RES 0.75 OHM 1% 1W 2010 | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10990 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01725 | $0.01725 |
| 5000 | $0.01647 | $82.35 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.