Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RK73G2ATTD2260D |
| LIXINC Part # | RK73G2ATTD2260D |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | THICKFILM RESISTOR 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RK73G2ATTD2260D ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RK73G2ATTD2260D |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RK73G |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 226 Ohms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| HRG3216P-1331-D-T5 | RES SMD 1.33K OHM 0.5% 1W 1206 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL2512R1200FEB | RES 0.12 OHM 1% 1W 2512 | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12106R34FKEA | RES SMD 6.34 OHM 1% 1/2W 1210 | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U03F5360V | RES 536 OHM 1% 1/10W 0603 SMD | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805WRD07154RL | RES SMD 154 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2BTTD3002F | RES 30K OHM 1% 1/3W 1206 | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD1372F25 | RES 13.7K OHM 1% 1/16W 0603 | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ATTD36R5F | RES 36.5 OHM 1% 1/4W 0805 | 13519 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSRN2010FTR750 | RES 0.75 OHM 1% 1W 2010 | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608P-1272-W-T5 | RES SMD 12.7K OHM 1/10W 0603 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PT0805FR-7W0R332L | RES 0.332 OHM 1% 1/4W 0805 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-PA3F8661V | RES SMD 8.66K OHM 1% 1/4W 0603 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U01F3163C | RES 316K OHM 1% 1/20W 0201 SMD | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10821 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03450 | $0.0345 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.