Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AT0603CRD074K99L |
| LIXINC Part # | AT0603CRD074K99L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 4.99K OHM 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AT0603CRD074K99L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AT0603CRD074K99L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 4.99 kOhms |
| төзімділік: | ±0.25% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R2ETTD77R7D100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD5560C50 | RES 556 OHM 0.25% 1/16W 0603 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SM2615JT5R60 | RES 5.6 OHM 5% 1W 2615 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P1JTTD26R7D | RES 26.7 OHM 0.5% 1/3W 0603 | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-B3CFR02V | RES 0.02 OHM 1/2W 0805 WIDE | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P06F1652V | RES SMD 16.5 KOHM 1% 1/2W 0805 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1800A05 | RES 180 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P03J4R7V | RES SMD 4.7 OHM 5% 1/5W 0603 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C1E732RBTD | RES 732 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805BRE0768RL | RES SMD 68 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL2512R0120FEK | RES 0.012 OHM 1% 1W 2512 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0603DRE07620RL | RES SMD 620 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD1092F100 | RES 10.9K OHM 1% 1/4W 1206 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10957 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09118 | $0.09118 |
| 5000 | $0.09118 | $455.9 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.