Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | SM2615JT5R60 |
| LIXINC Part # | SM2615JT5R60 |
| Өндіруші | Stackpole Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 5.6 OHM 5% 1W 2615 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | SM2615JT5R60 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | SM2615JT5R60 |
| Бренд: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Stackpole Electronics, Inc. |
| сериясы: | SM |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 5.6 Ohms |
| төзімділік: | ±5% |
| қуат (ватт): | 1W |
| құрамы: | Wirewound |
| Ерекше өзгешеліктері: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 275°C |
| қаптама / қорап: | 2615 J-Lead |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2615 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.155" (3.94mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| SG73P1JTTD26R7D | RES 26.7 OHM 0.5% 1/3W 0603 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-B3CFR02V | RES 0.02 OHM 1/2W 0805 WIDE | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P06F1652V | RES SMD 16.5 KOHM 1% 1/2W 0805 | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1800A05 | RES 180 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P03J4R7V | RES SMD 4.7 OHM 5% 1/5W 0603 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C1E732RBTD | RES 732 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805BRE0768RL | RES SMD 68 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL2512R0120FEK | RES 0.012 OHM 1% 1W 2512 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0603DRE07620RL | RES SMD 620 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD1092F100 | RES 10.9K OHM 1% 1/4W 1206 | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRD078R2L | RES 8.2 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12102K37FKEAHP | RES SMD 2.37K OHM 1% 3/4W 1210 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR014753F | RES SMD 475K OHM 1% 1W 2512 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10813 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.38437 | $0.38437 |
| 1500 | $0.38437 | $576.555 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.