Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RAVF104DFT11R0 |
| LIXINC Part # | RAVF104DFT11R0 |
| Өндіруші | Stackpole Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 11 OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RAVF104DFT11R0 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RAVF104DFT11R0 |
| Бренд: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Stackpole Electronics, Inc. |
| сериясы: | RAVF |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 11 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| RAVF164DFT2K20 | RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766143471GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 470 OHM 14SOIC | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-101-102LF | RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SIP | 2841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-560 | RES ARRAY 7 RES 56 OHM 14DIP | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143122GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 1.2K OHM 14SOIC | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143104GP | RES ARRAY 7 RES 100K OHM 14SOIC | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DFT470K | RES ARRAY 4 RES 470K OHM 0804 | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM3216A-202/204-PBVW10 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1206 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-101-154LF | RES ARRAY 7 RES 150K OHM 8SIP | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07909KL | RES ARRAY 4 RES 909K OHM 1206 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC10A03470RGPA | RES ARRAY 5 RES 470 OHM 10SIP | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMKMS408-5KDB | SFERNICE THIN FILMS | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161151GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 150 OHM 16SOIC | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10949 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02100 | $0.021 |
| 10000 | $0.02100 | $210 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.