Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 767161151GPTR13 |
| LIXINC Part # | 767161151GPTR13 |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 15 RES 150 OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 767161151GPTR13 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 767161151GPTR13 |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 767 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 150 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 15 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.093" (2.36mm) |
| RM064PJ183CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-24V684JX | RES ARRAY 2 RES 680K OHM 0404 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT300K | RES ARRAY 4 RES 300K OHM 0804 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-24V122JX | RES ARRAY 2 RES 1.2K OHM 0404 | 20786 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-102-273LF | RES ARRAY 5 RES 27K OHM 10SIP | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-075K36L | RES ARRAY 4 RES 5.36K OHM 0804 | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-071K15L | RES ARRAY 4 RES 1.15K OHM 1206 | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T01-103LF | RES ARRAY 7 RES 10K OHM 14SOIC | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-07160RL | RES ARRAY 4 RES 160 OHM 1206 | 5389 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC08A033K30GPA | RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 8SIP | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-68R0F4LF | RES ARRAY 4 RES 68 OHM 1206 | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-101-393LF | RES ARRAY 5 RES 39K OHM 6SIP | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-101-821 | RES ARRAY 5 RES 820 OHM 6SIP | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10902 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.11720 | $1.1172 |
| 2000 | $0.93298 | $1865.96 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.