Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4306R-104-331/471L |
| LIXINC Part # | 4306R-104-331/471L |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES NETWORK 8 RES MULT OHM 6SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4306R-104-331/471L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4306R-104-331/471L |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4300R |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Dual Terminator |
| қарсылық (ом): | 330, 470 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 6 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 6-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 6-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.584" L x 0.085" W (14.83mm x 2.16mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.195" (4.95mm) |
| 4420P-T02-222 | RES ARRAY 19 RES 2.2K OHM 20SOIC | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT10-562J4LF | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 0804 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC04A0322K0GPA | RES ARRAY 2 RES 22K OHM 4SIP | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0734R8L | RES ARRAY 4 RES 34.8 OHM 1206 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-1-103F | RES ARRAY 10 RES 10K OHM 20SOIC | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-FR-07107RL | RES ARRAY 2 RES 107 OHM 0404 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-1-150LF | RES ARRAY 8 RES 15 OHM 16SOIC | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308H-101-472LF | RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SIP | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT5400BCMS8E-5#TRPBF | RES ARRAY 4 RES 1M OHM 8TSSOP | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07237RL | RES ARRAY 4 RES 237 OHM 0804 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-2-270LF | RES ARRAY 15 RES 27 OHM 16SOIC | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-163J4LF | RES ARRAY 4 RES 16K OHM 1206 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT10012502CT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10812 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55860 | $0.5586 |
| 2030 | $0.45500 | $923.65 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.