Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAY16-163J4LF |
| LIXINC Part # | CAY16-163J4LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 16K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAY16-163J4LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAY16-163J4LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CAY16 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 16k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| MPMT10012502CT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07158RL | RES ARRAY 8 RES 158 OHM 1606 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-000J4LF | RES ARRAY 4 RES ZERO OHM 1206 | 10621 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161271GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 270 OHM 16SOIC | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-0733KL | RES ARRAY 4 RES 33K OHM 2012 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-077K5L | RES ARRAY 4 RES 7.5K OHM 0804 | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V824JV | RES ARRAY 4 RES 820K OHM 1206 | 24584 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OSOPTB5001AT0 | RES ARRAY 8RES 5K OHM 16SSOP | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA06S08315K0JTA | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 1206 | 1758 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-071K1L | RES ARRAY 4 RES 1.1K OHM 1206 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-2003F4LF | RES ARRAY 4 RES 200K OHM 1206 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT91R0 | RES ARRAY 4 RES 91 OHM 1206 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767141684GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 680K OHM 14SOIC | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10837 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01918 | $0.01918 |
| 10000 | $0.01918 | $191.8 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.