Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRA06P0831M00JTA |
| LIXINC Part # | CRA06P0831M00JTA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 1M OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRA06P0831M00JTA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRA06P0831M00JTA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRA06 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 1M |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| EXB-V8V160JV | RES ARRAY 4 RES 16 OHM 1206 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-25R5F4LF | RES ARRAY 4 RES 25.5 OHM 1206 | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308M-102-131 | RES ARRAY 4 RES 130 OHM 8SIP | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768161105GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 1M OHM 16SOIC | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-2-202LF | RES ARRAY 13 RES 2K OHM 14DIP | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C163151JP | RES ARRAY 8 RES 150 OHM 2506 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163100GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 10 OHM 16SOIC | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-076K98L | RES ARRAY 4 RES 6.98K OHM 1206 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S40X043270JP | RES ARRAY 2 RES 27 OHM 0201 | 10895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-JR-0733KL | RES ARRAY 2 RES 33K OHM 0404 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-JR-07270RL | RES ARRAY 2 RES 270 OHM 0404 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-102-511LF | RES ARRAY 3 RES 510 OHM 6SIP | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163564GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 560K OHM 16SOIC | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11821 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.20000 | $0.2 |
| 5000 | $0.02250 | $112.5 |
| 10000 | $0.02100 | $210 |
| 25000 | $0.01995 | $498.75 |
| 50000 | $0.01955 | $977.5 |
| 125000 | $0.01913 | $2391.25 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.