Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC122-JR-07270RL |
| LIXINC Part # | YC122-JR-07270RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 270 OHM 0404 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC122-JR-07270RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC122-JR-07270RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC122 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 270 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0404 (1010 Metric), Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| 4606X-102-511LF | RES ARRAY 3 RES 510 OHM 6SIP | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163564GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 560K OHM 16SOIC | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T02-272LF | RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16SOIC | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T01-122 | RES ARRAY 8 RES 1.2K OHM 16SOIC | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609X-101-100LF | RES ARRAY 8 RES 10 OHM 9SIP | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-T01-105 | RES ARRAY 10 RES 1M OHM 20SOIC | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-101-682 | RES ARRAY 7 RES 6.8K OHM 8SIP | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J514CT | RESARRAY0603X4 5% 510K OHM | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752091473GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 47K OHM 9SRT | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0716K5L | RES ARRAY 8 RES 16.5K OHM 1606 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07113KL | RES ARRAY 4 RES 113K OHM 1206 | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-07820KL | RES ARRAY 4 RES 820K OHM 2012 | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-101-561LF | RES ARRAY 5 RES 560 OHM 6SIP | 3807 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10910 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00564 | $0.00564 |
| 10000 | $0.00564 | $56.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.