Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RM062PJ202CS |
| LIXINC Part # | RM062PJ202CS |
| Өндіруші | Samsung Electro-Mechanics |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RM062PJ202CS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RM062PJ202CS |
| Бренд: | Samsung Electro-Mechanics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Samsung Electro-Mechanics |
| сериясы: | RM |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 2k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 31.25mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0302 (0805 Metric), Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.013" (0.33mm) |
| 4116R-2-330LF | RES ARRAY 15 RES 33 OHM 16DIP | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766145131AP | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-202LF | RES ARRAY 8 RES 2K OHM 16DIP | 1667 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-471J2LF | RES ARRAY 2 RES 470 OHM 0606 | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-14V560JX | RES ARRAY 2 RES 56 OHM 0302 | 6391 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC08B0310K0FPA | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DFT18K0 | RES ARRAY 4 RES 18K OHM 1206 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP06A01680RGEJ | RES ARRAY 5 RES 680 OHM 6SIP | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-0739RL | RES ARRAY 4 RES 39 OHM 2012 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V331JV | RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0606 | 12370 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0739R2L | RES ARRAY 4 RES 39.2 OHM 0804 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163204GP | RES ARRAY 8 RES 200K OHM 16SOIC | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V3R9JV | RES ARRAY 2 RES 3.9 OHM 0606 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10846 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07002 | $0.07002 |
| 200000 | $0.02238 | $4476 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.