Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CSC08B0310K0FPA |
| LIXINC Part # | CSC08B0310K0FPA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CSC08B0310K0FPA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CSC08B0310K0FPA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CSC |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 10k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 400mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 8-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.295" (7.50mm) |
| RAVF164DFT18K0 | RES ARRAY 4 RES 18K OHM 1206 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP06A01680RGEJ | RES ARRAY 5 RES 680 OHM 6SIP | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-0739RL | RES ARRAY 4 RES 39 OHM 2012 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V331JV | RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0606 | 12436 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0739R2L | RES ARRAY 4 RES 39.2 OHM 0804 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163204GP | RES ARRAY 8 RES 200K OHM 16SOIC | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V3R9JV | RES ARRAY 2 RES 3.9 OHM 0606 | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MDP14033K90GE04 | RES ARRAY 7 RES 3.9K OHM 14DIP | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-101-563LF | RES ARRAY 5 RES 56K OHM 6SIP | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-JR-0736KL | RES ARRAY 2 RES 36K OHM 0404 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-FR-0711RL | RES ARRAY 4 RES 11 OHM 1206 | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VSSR1603100JTF | RES ARRAY 8 RES 10 OHM 16SSOP | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-JR-0713RL | RES ARRAY 2 RES 13 OHM 0606 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10884 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.21179 | $2.21179 |
| 2000 | $2.06212 | $4124.24 |
| 5000 | $1.99560 | $9978 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.