Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | EXB-14V330JX |
| LIXINC Part # | EXB-14V330JX |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0302 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | EXB-14V330JX ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | EXB-14V330JX |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | EXB |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 33 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 31mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0302 |
| өлшем / өлшем: | 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.018" (0.45mm) |
| TC124-FR-07576RL | RES ARRAY 4 RES 576 OHM 0804 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163334GP | RES ARRAY 8 RES 330K OHM 16SOIC | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT20R0 | RES ARRAY 4 RES 20 OHM 0804 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J303CT | RESARRAY0603X4 5% 30K OHM | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-561J4LF | RES ARRAY 4 RES 560 OHM 1206 | 13812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C08351R0FP | RES ARRAY 4 RES 51 OHM 1206 | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-JR-0743KL | RES ARRAY 4 RES 43K OHM 1206 | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-24V1R2JX | RES ARRAY 2 RES 1.2 OHM 0404 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163203GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-102-105 | RES ARRAY 5 RES 1M OHM 10SIP | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T02-223 | RES ARRAY 15 RES 22K OHM 16SOIC | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609M-101-203LF | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 9SIP | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0710K5L | RES ARRAY 4 RES 10.5K OHM 2012 | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 18508 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.25000 | $0.25 |
| 10000 | $0.02688 | $268.8 |
| 30000 | $0.02554 | $766.2 |
| 50000 | $0.02502 | $1251 |
| 100000 | $0.02448 | $2448 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.