Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 742C08351R0FP |
| LIXINC Part # | 742C08351R0FP |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 51 OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 742C08351R0FP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 742C08351R0FP |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 742 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 51 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| TC164-JR-0743KL | RES ARRAY 4 RES 43K OHM 1206 | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-24V1R2JX | RES ARRAY 2 RES 1.2 OHM 0404 | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163203GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-102-105 | RES ARRAY 5 RES 1M OHM 10SIP | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T02-223 | RES ARRAY 15 RES 22K OHM 16SOIC | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609M-101-203LF | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 9SIP | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0710K5L | RES ARRAY 4 RES 10.5K OHM 2012 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-14V474JX | RES ARRAY 2 RES 470K OHM 0302 | 17911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-2-101LF | RES ARRAY 13 RES 100 OHM 14SOIC | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767145131AP | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T01-470 | RES ARRAY 7 RES 47 OHM 14SOIC | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161332GP | RES ARRAY 15 RES 3.3K OHM 16SOIC | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-A10P472J | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 2512 | 23806 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10914 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04522 | $0.04522 |
| 25000 | $0.04522 | $1130.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.