Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 767141391GPTR13 |
| LIXINC Part # | 767141391GPTR13 |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 13 RES 390 OHM 14SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 767141391GPTR13 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 767141391GPTR13 |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 767 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 390 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 13 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 14 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.093" (2.36mm) |
| YC248-FR-0743KL | RES ARRAY 8 RES 43K OHM 1606 | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T01-154LF | RES ARRAY 8 RES 150K OHM 16SOIC | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DFT2K00 | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 0804 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161182GP | RES ARRAY 15 RES 1.8K OHM 16SOIC | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF064PJ221CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T02-561 | RES ARRAY 19 RES 560 OHM 20SOIC | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0725K5L | RES ARRAY 4 RES 25.5K OHM 0804 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0797K6L | RES ARRAY 2 RES 97.6K OHM 0606 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ181CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4309R-101-473 | RES ARRAY 8 RES 47K OHM 9SIP | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0743KL | RES ARRAY 2 RES 43K OHM 0606 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY10A-150J4LF | RESARRAYA 4X0402 15R 5% 63MW CON | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0768R1L | RES ARRAY 2 RES 68.1 OHM 0606 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10845 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.10390 | $1.1039 |
| 2000 | $0.93020 | $1860.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.