Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC248-FR-0743KL |
| LIXINC Part # | YC248-FR-0743KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 43K OHM 1606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC248-FR-0743KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC248-FR-0743KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC248 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 43k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1606, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| 4816P-T01-154LF | RES ARRAY 8 RES 150K OHM 16SOIC | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DFT2K00 | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 0804 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161182GP | RES ARRAY 15 RES 1.8K OHM 16SOIC | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF064PJ221CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T02-561 | RES ARRAY 19 RES 560 OHM 20SOIC | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0725K5L | RES ARRAY 4 RES 25.5K OHM 0804 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0797K6L | RES ARRAY 2 RES 97.6K OHM 0606 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ181CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4309R-101-473 | RES ARRAY 8 RES 47K OHM 9SIP | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0743KL | RES ARRAY 2 RES 43K OHM 0606 | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY10A-150J4LF | RESARRAYA 4X0402 15R 5% 63MW CON | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0768R1L | RES ARRAY 2 RES 68.1 OHM 0606 | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-104-181/391 | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10803 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06627 | $0.06627 |
| 5000 | $0.06627 | $331.35 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.