Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4814P-2-821 |
| LIXINC Part # | 4814P-2-821 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 13 RES 820 OHM 14SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4814P-2-821 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4814P-2-821 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4800P |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 820 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 13 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 14 |
| бір элементке арналған қуат: | 80mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 14-SOM |
| өлшем / өлшем: | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.094" (2.40mm) |
| TC164-FR-07374KL | RES ARRAY 4 RES 374K OHM 1206 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV20022502UF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07280KL | RES ARRAY 4 RES 280K OHM 1206 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0187BA0W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768161682GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 6.8K OHM 16SOIC | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07178KL | RES ARRAY 4 RES 178K OHM 2012 | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-102-820 | RES ARRAY 5 RES 82 OHM 10SIP | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V513JV | RES ARRAY 2 RES 51K OHM 0606 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07174KL | RES ARRAY 2 RES 174K OHM 0606 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF102DJT33R0 | RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0404 | 10814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-074K7L | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 1206 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-JR-0751RL | RES ARRAY 2 RES 51 OHM 0606 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DFNA2001AT5 | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8VDFN | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10957 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.45220 | $0.4522 |
| 2000 | $0.44200 | $884 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.