Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | DFNA2001AT5 |
| LIXINC Part # | DFNA2001AT5 |
| Өндіруші | Vishay |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8VDFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | DFNA2001AT5 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | DFNA2001AT5 |
| Бренд: | Vishay |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay |
| сериясы: | DFN |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 2k |
| төзімділік: | ±0.1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | ±0.025% |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±3ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 50mW |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-VDFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.035" (0.90mm) |
| YC122-FR-07150KL | RES ARRAY 2 RES 150K OHM 0404 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF064PJ680CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-102-101LF | RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SIP | 3425 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07232RL | RES ARRAY 4 RES 232 OHM 2012 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0719R6L | RES ARRAY 4 RES 19.6 OHM 1206 | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VSSR1603470JUF | RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16SSOP | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4818P-2-472 | RES ARRAY 17 RES 4.7K OHM 18SOIC | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC04A0122K0GPA | RES ARRAY 3 RES 22K OHM 4SIP | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-F6E822G | RES ARRAY 5 RES 8.2K OHM 6SIP | 4550 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-071K54L | RES ARRAY 4 RES 1.54K OHM 0804 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V7R5JX | RES ARRAY 4 RES 7.5 OHM 0804 | 28891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143271GP | RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14SOIC | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC160122K0JEA | RES ARRAY 15 RES 22K OHM 16SOIC | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10992 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.31000 | $2.31 |
| 500 | $2.31000 | $1155 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.