Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RF064PJ433CS |
| LIXINC Part # | RF064PJ433CS |
| Өндіруші | Samsung Electro-Mechanics |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RF064PJ433CS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RF064PJ433CS |
| Бренд: | Samsung Electro-Mechanics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Samsung Electro-Mechanics |
| сериясы: | RF |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 43k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 31.25mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.013" (0.33mm) |
| 4310R-101-622 | RES ARRAY 9 RES 6.2K OHM 10SIP | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-2-204LF | RES ARRAY 13 RES 200K OHM 14SOIC | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4818P-1-102 | RES ARRAY 9 RES 1K OHM 18SOIC | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT470K | RES ARRAY 4 RES 470K OHM 0804 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T02-392 | RES ARRAY 19 RES 3.9K OHM 20SOIC | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752091473GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 47K OHM 9SRT | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741C083240JP | RES ARRAY 4 RES 24 OHM 0804 | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MNR14ERAPJ301 | RES ARRAY 4 RES 300 OHM 1206 | 1534 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-2-151 | RES ARRAY 13 RES 150 OHM 14SOIC | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163332GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 16SOIC | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163153GP | RES ARRAY 8 RES 15K OHM 16SOIC | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X16310R0FP | RES ARRAY 8 RES 10 OHM 1506 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV25022502UF | RES NETWORK 5 RES 25K OHM 8SOIC | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10954 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07757 | $0.07757 |
| 200000 | $0.02479 | $4958 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.