Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4814P-2-204LF |
| LIXINC Part # | 4814P-2-204LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 13 RES 200K OHM 14SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4814P-2-204LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4814P-2-204LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4800P |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 200k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 13 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 14 |
| бір элементке арналған қуат: | 80mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 14-SOM |
| өлшем / өлшем: | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.094" (2.40mm) |
| 4818P-1-102 | RES ARRAY 9 RES 1K OHM 18SOIC | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT470K | RES ARRAY 4 RES 470K OHM 0804 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T02-392 | RES ARRAY 19 RES 3.9K OHM 20SOIC | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752091473GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 47K OHM 9SRT | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741C083240JP | RES ARRAY 4 RES 24 OHM 0804 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MNR14ERAPJ301 | RES ARRAY 4 RES 300 OHM 1206 | 1500 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-2-151 | RES ARRAY 13 RES 150 OHM 14SOIC | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163332GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 16SOIC | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163153GP | RES ARRAY 8 RES 15K OHM 16SOIC | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X16310R0FP | RES ARRAY 8 RES 10 OHM 1506 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV25022502UF | RES NETWORK 5 RES 25K OHM 8SOIC | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07866KL | RES ARRAY 4 RES 866K OHM 1206 | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-101-824LF | RES ARRAY 5 RES 820K OHM 6SIP | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10929 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.45220 | $0.4522 |
| 2000 | $0.44200 | $884 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.