Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAY10-750J2LF |
| LIXINC Part # | CAY10-750J2LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 75 OHM 0404 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAY10-750J2LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAY10-750J2LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CAY10 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 75 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±250ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0404 (1010 Metric), Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.018" (0.45mm) |
| YC164-FR-076K2L | RES ARRAY 4 RES 6.2K OHM 1206 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-102-203LF | RES ARRAY 3 RES 20K OHM 6SIP | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-JR-075K1L | RES ARRAY 2 RES 5.1K OHM 0606 | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC1603680RGEA | RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767145181AP | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-2-203 | RES ARRAY 19 RES 20K OHM 20SOIC | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC10A01470RGPA | RES ARRAY 9 RES 470 OHM 10SIP | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0178QT0R | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SOIC | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141682GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 6.8K OHM 14SOIC | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-FR-0715KL | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 1206 | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF162-JR-072KL | RES ARRAY 2 RES 2K OHM 0606 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0175QT9W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 1023 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X043150JP | RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0404 | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10981 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01296 | $0.01296 |
| 10000 | $0.01296 | $129.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.