Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AF162-JR-072KL |
| LIXINC Part # | AF162-JR-072KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 2K OHM 0606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AF162-JR-072KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AF162-JR-072KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AF162 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 2k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0606, Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0606 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| Y1747V0175QT9W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 1028 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X043150JP | RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0404 | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161105GP | RES ARRAY 15 RES 1M OHM 16SOIC | 1095 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-2-183 | RES ARRAY 13 RES 18K OHM 14SOIC | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-2-181LF | RES ARRAY 13 RES 180 OHM 14DIP | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-102-121LF | RES ARRAY 4 RES 120 OHM 8SIP | 7091 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-101-121LF | RES ARRAY 9 RES 120 OHM 10SIP | 5072 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T01-560 | RES ARRAY 7 RES 56 OHM 14SOIC | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-104-302/622L | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT20018001CT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T01-332 | RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 14SOIC | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0766K5L | RES ARRAY 4 RES 66.5K OHM 1206 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-JR-0727RL | RES ARRAY 2 RES 27 OHM 0606 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10901 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04280 | $0.0428 |
| 5000 | $0.04086 | $204.3 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.