Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LM75BIMX-3 |
| LIXINC Part # | LM75BIMX-3 |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | датчиктер, түрлендіргіштер › температура сенсорлары - аналогтық және цифрлық шығыс |
| Сипаттама | SERIAL SWITCH/DIGITAL SENSOR, 9 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LM75BIMX-3 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LM75BIMX-3 |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | датчиктер, түрлендіргіштер |
| Ішкі санат: | температура сенсорлары - аналогтық және цифрлық шығыс |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| сенсор түрі: | Digital, Local |
| 92efded5a88059a060c9326efab2af47: | -55°C ~ 125°C |
| 9c5cb15b5ca95ca15372201e89db613f: | - |
| шығыс түрі: | I²C |
| кернеу – қоректендіру: | 3V ~ 5.5V |
| рұқсат: | 9 b |
| Ерекше өзгешеліктері: | Output Switch, Programmable Limit, Shutdown Mode |
| 10f0078277ab281e4d96ffe12dd96298: | ±2°C (±3°C) |
| сынақ жағдайы: | -25°C ~ 100°C (-55°C ~ 125°C) |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOIC |
| DS1620S | DIGITAL THERMOMETER & THERMOSTAT | 11370 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-8110CNB-DRA-TF-U | SENSOR ANALOG -40C-100C SC82AB | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM74CITP-3/NOPB | SENSOR DIGITAL -40C-125C 5DSBGA | 13460 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADT7461ARMZ | ANALOG CIRCUIT, 1 FUNC, PDSO8 | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADM1032ARZ-1 | PLUS/MINUS 1 DEGREE CELSIUS REMO | 1338 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6697EP34+T | SENSOR DIGITAL -40C-125C 20QSOP | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM76CHMX-5/NOPB | SENSOR DIGITAL -20C-85C 8SOIC | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM95241CIMM-2/NOPB | LM95241 +1.25C DUAL REMOTE LOCAL | 2257 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS1631Z | DIGITAL THERMOMETER & THERMOSTAT | 11173 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC74A1-5.0VAT | SENSOR DIGITAL -40C-125C TO220-5 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7817SR-REEL | SERIAL SWITCH/DIGITAL SENSOR | 10689 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TMP06BRT-500RL7 | ACCURATE PWM TEMPERATURE SENSOR | 11225 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS1631Z+ | SENSOR DIGITAL -55C-125C 8SOIC | 1065 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 12957 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.28000 | $1.28 |
| 2500 | $1.24990 | $3124.75 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.