Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LM73CIMK-0/NOPB |
| LIXINC Part # | LM73CIMK-0/NOPB |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | датчиктер, түрлендіргіштер › температура сенсорлары - аналогтық және цифрлық шығыс |
| Сипаттама | SENSOR DGTL -40C-150C TSOT23-6 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LM73CIMK-0/NOPB ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LM73CIMK-0/NOPB |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | датчиктер, түрлендіргіштер |
| Ішкі санат: | температура сенсорлары - аналогтық және цифрлық шығыс |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| сенсор түрі: | Digital, Local |
| 92efded5a88059a060c9326efab2af47: | -40°C ~ 150°C |
| 9c5cb15b5ca95ca15372201e89db613f: | - |
| шығыс түрі: | I²C/SMBus |
| кернеу – қоректендіру: | 2.7V ~ 5.5V |
| рұқсат: | 13 b |
| Ерекше өзгешеліктері: | One-Shot, Output Switch, Programmable Resolution, Shutdown Mode |
| 10f0078277ab281e4d96ffe12dd96298: | ±1.5°C (±2.5°C) |
| сынақ жағдайы: | -10°C ~ 80°C (-40°C ~ 150°C) |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 150°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | TSOT-23-6 |
| MAX6622UE9A+T | SENSOR DIGITAL -40C-125C 16TSSOP | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7417ARZ-REEL | SENSOR DIGITAL -40C-125C 16SOIC | 5353 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6676AUT3+T | TEMPERATURE SENSOR | 30974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R10A | SENSOR ANALOG LOCAL 0-500C CYLIN | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCT1008DMN3R2G | ANALOG CIRCUIT, 1 FUNC | 27944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADM1032ARZ-REEL | SENSOR DIGITAL 0C-100C 8SOIC | 546920857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TA2262 | TEMPERATURE TRANSMITTER; 1 X PT | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7818AR-REEL | SERIAL SWITCH/DIGITAL SENSOR | 5810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6654MEE+ | SENSOR DIGITAL -55C-125C 16QSOP | 15771 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SA56004ED,118 | SENSOR TEMPERATURE I2C/SMBUS 8SO | 3356 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7817AR-REEL7 | SERIAL SWITCH/DIGITAL SENSOR | 28009 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6648MUA+T | SENSOR DIGITAL 0C-125C 8UMAX | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMT86LPGM | SENSOR ANALOG -50C-150C TO92-3 | 3542 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10068 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.66000 | $2.66 |
| 1000 | $2.66000 | $2660 |
| 3000 | $2.57419 | $7722.57 |
| 5000 | $2.48839 | $12441.95 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.