Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RE0402DRE0775KL |
| LIXINC Part # | RE0402DRE0775KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 75K OHM 0.5% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RE0402DRE0775KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RE0402DRE0775KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | RE |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 75 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.015" (0.37mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RT0805WRD07140RL | RES SMD 140 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B1ETTP563G | RES 56K OHM 2% 1/10W 0402 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2BTTD2943C | RES 294K OHM 0.25% 1/3W 1206 | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCL061212R4FKEA | RES SMD 12.4 OHM 3/4W 1206 WIDE | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC1206FR-07698KL | RES SMD 698K OHM 1% 1/4W 1206 | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2BTTD3R16F | RES 3.16 OHM 1% 1/3W 1206 | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0402FRD0726R7L | RES SMD 26.7 OHM 1% 1/16W 0402 | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD4071C50 | RES 4.07K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RR0816P-7680-D-86A | RES SMD 768 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRB0733RL | RES SMD 33 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KTR10EZPF1152 | RES SMD 11.5K OHM 1% 1/8W 0805 | 10300 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 2176090-9 | RES SMD 158K OHM 0.1% 1/6W 0603 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD7061B10 | RES 7.06K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10935 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01415 | $0.01415 |
| 10000 | $0.01350 | $135 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.