Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRCW060382R5FKEA |
| LIXINC Part # | CRCW060382R5FKEA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 82.5 OHM 1% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRCW060382R5FKEA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRCW060382R5FKEA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRCW |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 82.5 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RMCF0201FT487K | RES 487K OHM 1% 1/20W 0201 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-HP6D1910V | RES 191 OHM 0.5% 1/2W 0805 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U08J275V | RES 2.7 M OHM 5% 1/8W 1206 SMD | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U1TJ205U | RES 2 M OHM 5% 1W 2512 SMD | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0402DKE16K2 | RES 16.2K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RL3264R-R180-F | RES 0.18 OHM 1% 1W 2512 | 8457 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1062D100 | RES 10.6K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 35601K8JT | RES 3560 1K8 5% | 2767 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MMA02040C1829FB300 | RES 18.2 OHM 1% 2/5W MELF 0204 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW080568K0FKEB | RES SMD 68K OHM 1% 1/8W 0805 | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1ETTP8R45F | RES 8.45 OHM 1% 1/10W 0402 | 10869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HPCR1210-W-1003FT | RES 100K OHM 1% 3/4W 1210 | 5924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD1332D25 | RES 13.3K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 16433 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00475 | $23.75 |
| 10000 | $0.00412 | $41.2 |
| 25000 | $0.00362 | $90.5 |
| 50000 | $0.00332 | $166 |
| 125000 | $0.00326 | $407.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.