Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-S12F24R3U |
| LIXINC Part # | ERJ-S12F24R3U |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 24.3 OHM 1% 3/4W 1812 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-S12F24R3U ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-S12F24R3U |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-S12 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 24.3 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.75W, 3/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1812 (4532 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1812 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| M55342E12B82B0RWS | RES SMD 82K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73S3ATTE32L4F | RES 32.4M OHM 1% 1.5W 2512 | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206DRE077K68L | RES SMD 7.68K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCS0603BKE332K | RES 332K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AR0805FR-075M23L | RES SMD 5.23M OHM 1% 1/8W 0805 | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73S2HTTE9R53F | RES 9.53 OHM 1% 1W 2010 | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD6802A25 | RES 68K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF0201FR-0740K2L | RES SMD 40.2K OHM 1% 1/20W 0201 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-6ENF4321V | RES SMD 4.32K OHM 1% 1/8W 0805 | 2541 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-6ENF8201V | RES SMD 8.2K OHM 1% 1/8W 0805 | 81840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2BTTD3571C | RES 3.57K OHM 0.25% 1/3W 1206 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD2080C25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF1206JT180K | RES 180K OHM 5% 1/4W 1206 | 2147484534 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10957 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09967 | $0.09967 |
| 5000 | $0.09967 | $498.35 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.