Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | M55342H12B18D2PTS |
| LIXINC Part # | M55342H12B18D2PTS |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 18.2 OHM 1% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | M55342H12B18D2PTS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | M55342H12B18D2PTS |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | Military, MIL-PRF-55342, RM0603 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 18.2 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Military, Non-Inductive |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 150°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.033" (0.84mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | P (0.1%) |
| AC0201FR-071R33L | RES SMD 1.33 OHM 1% 1/20W 0201 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C2A523RBTG | RES SMD 523 OHM 0.1% 1/10W 0805 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1210DRD073K24L | RES SMD 3.24K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF0805B715KE1 | RES SMD 715K OHM 0.1% 1/10W 0805 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PHP00805H94R2BBT1 | RES SMD 94.2 OHM 0.1% 5/8W 0805 | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC2512FK-0719R6L | RES SMD 19.6 OHM 1% 1W 2512 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-PB6D4530V | RES SMD 453 OHM 0.5% 1/4W 0805 | 5734 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ARTTD8663F | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603DTC4K12 | RES 4.12K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1ERTTP3832F | RES 38.3K OHM 1% 1/10W 0402 | 9640 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1210BRD07620RL | RES SMD 620 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S12F3300U | RES SMD 330 OHM 1% 3/4W 1812 | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD3831C50 | RES 3.83K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10943 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.61520 | $6.6152 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.