Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H2BTTD3701C50 |
| LIXINC Part # | RN73H2BTTD3701C50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 3.7K OHM 0.25% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H2BTTD3701C50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H2BTTD3701C50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 3.7 kOhms |
| төзімділік: | ±0.25% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| ERA-8AEB3923V | RES SMD 392K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 5642 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 35609M1FT | RES 3560 9M1 1% | 2880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0402BTE3K01 | RES 3.01K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0402BTC2K43 | RES 2.43K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD1721A10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-PA2F1623X | RES SMD 162 KOHM 1% 1/5W 0402 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012V-1470-D-T5 | RES SMD 147 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD3122C25 | RES 31.2K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD1982D100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0603B50R0JEC | RES SMD 50 OHM 5% 1.5W 0603 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206BKE1M18 | RES 1.18M OHM 0.1% 1/8W 1206 | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0402FR-07910KL | RES SMD 910K OHM 1% 1/16W 0402 | 8319 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW080568K1BETY | RES 68.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10807 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16795 | $0.16795 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.