Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RNCF0603DTE68K1 |
| LIXINC Part # | RNCF0603DTE68K1 |
| Өндіруші | Stackpole Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 68.1K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RNCF0603DTE68K1 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RNCF0603DTE68K1 |
| Бренд: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Stackpole Electronics, Inc. |
| сериясы: | RNCF |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 68.1 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| AR0402FR-0749R9L | RES SMD 49.9 OHM 1% 1/16W 0402 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGV0603F165K | RES SMD 165K OHM 1% 1/10W 0603 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD5490A05 | RES 549 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0603B120RGET | RES SMD 120 OHM 2% 1.5W 0603 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD4122B50 | RES 41.2K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD69R0B25 | RES 69 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S08F2400V | RES SMD 240 OHM 1% 1/4W 1206 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S14F1301U | RES SMD 1.3K OHM 1% 1/2W 1210 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-14HD130U | RES SMD 13 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 8938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F1JTTD8062B | RES 80.6K OHM 0.1% 1/5W 0603 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD8200B05 | RES 820 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT2010DKE07665RL | RES SMD 665 OHM 0.5% 1/2W 2010 | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ARTTD51R0F | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10838 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13000 | $0.13 |
| 5000 | $0.01575 | $78.75 |
| 10000 | $0.01470 | $147 |
| 25000 | $0.01450 | $362.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.