Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-S02F1072X |
| LIXINC Part # | ERJ-S02F1072X |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 10.7K OHM 1% 1/10W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-S02F1072X ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-S02F1072X |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-S02 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 10.7 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CR1206-4W-9R09FT | RES 9.09 OHM 1% 1/4W 1206 | 5941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM14F2000CT | RES SMD 200 OHM 1% 1/3W 1210 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD1843F10 | RES 184K OHM 1% 1/4W 1206 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342E07B432ERWS | RES SMD 432K OHM 1% 1/4W 1206 | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603WRB0723K2L | RES SMD 23.2K OHM 1/10W 0603 | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608P-362-W-T1 | RES SMD 3.6KOHM 0.05% 1/10W 0603 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD4481B25 | RES 4.48K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD5100F50 | RES 510 OHM 1% 1/4W 1206 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S14F1004U | RES SMD 1M OHM 1% 1/2W 1210 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2BTTD15R0D | RES 15 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD24R0F25 | RES 24 OHM 1% 1/4W 1210 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR022743F | RES SMD 274K OHM 1% 3/4W 2010 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCC0402100RFKED | RCC0402 100 100R 1% ET7 E3 | 17100 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10803 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05177 | $0.05177 |
| 10000 | $0.05177 | $517.7 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.