Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R1ETTP2520D10 |
| LIXINC Part # | RN73R1ETTP2520D10 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 252 OHM 0.5% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R1ETTP2520D10 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R1ETTP2520D10 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 252 Ohms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R2ATTD9091C50 | RES 9.09K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC2010FK-0725R5L | RES SMD 25.5 OHM 1% 3/4W 2010 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW080518M0JPEAHR | RES SMD 18M OHM 5% 1/8W 0805 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF1210FT22K0 | RES 22K OHM 1% 1/3W 1210 | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603DRD072K94L | RES SMD 2.94KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCS0402768RFKED | RES SMD 768 OHM 1% 1/5W 0402 | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCT06030C2211FP500 | RES SMD 2.21K OHM 1% 1/8W 0603 | 13571 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD20R5D100 | RES 20.5 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCL1218475KFKEK | RES SMD 475K OHM 1W 1812 WIDE | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603DTE2R80 | RES 2.8 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B2ATTD203G | RES 20K OHM 2% 1/4W 0805 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PAT0603E1020BST1 | RES SMD 102 OHM 0.1% 0.15W 0603 | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW08054K02FKTC | RES SMD 4.02K OHM 1% 1/8W 0805 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10979 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11040 | $0.1104 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.