Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRL2512-JW-R620ELF |
| LIXINC Part # | CRL2512-JW-R620ELF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 0.62 OHM 5% 1W 2512 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRL2512-JW-R620ELF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRL2512-JW-R620ELF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CRL |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 620 mOhms |
| төзімділік: | ±5% |
| қуат (ватт): | 1W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 2512 (6432 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2512 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| MMA02040C5113FA300 | RES 511K OHM 1% 2/5W MELF 0204 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-H3EF2551V | RES 2.55K OHM 1% 1/6W 0603 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PWR4525W2201JE | RES SMD 2.2K OHM 5% 2W 4525 | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2ATTD1180F | RES 118 OHM 1% 1/4W 0805 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCT06030C2003FP500 | RES SMD 200K OHM 1% 1/8W 0603 | 28054 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U1TF8203U | RES 820K OHM 1% 1W 2512 SMD | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2BTTD16R0F | RES 16 OHM 1% 1/3W 1206 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD2942B05 | RES 29.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP5690B25 | RES 569 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD9653C25 | RES 965K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW120663R4FKEAC | RES 63.4 OHM 1% 1/4W 1206 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342H12B27A0RWS | RES SMD 27 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF0603JR-0720ML | RES SMD 20M OHM 5% 1/10W 0603 | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10950 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.17722 | $0.17722 |
| 4000 | $0.09979 | $399.16 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.