Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RC1218FK-07200KL |
| LIXINC Part # | RC1218FK-07200KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 200K OHM 1W 1812 WIDE |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RC1218FK-07200KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RC1218FK-07200KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | RC_L |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 200 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 1W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | Wide 1812 (4532 Metric), 1218 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1218 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2ATTD3970A10 | RES 397 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW121080R6FKEAHP | RES SMD 80.6 OHM 1% 3/4W 1210 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL0805R1000FTG | RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0805 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL2512R0330FBA | RES 0.033 OHM 1% 1W 2512 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD3791D25 | RES 3.79K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ATTD1R69F | RES 1.69 OHM 1% 1/4W 0805 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD7962D10 | RES 79.6K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MMP100FRE12R1 | RES SMD 1% 1W MELF | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGV1206F1M0 | RES SMD 1M OHM 1% 1/4W 1206 | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342E07B560ARWS | RES SMD 560 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2BTTD7151D | RES 7.15K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF0805FT9R09 | RES 9.09 OHM 1% 1/8W 0805 | 7702 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD8871C25 | RES 8.87K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10836 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09736 | $0.09736 |
| 4000 | $0.09293 | $371.72 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.