Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | M55342K09B7E50RWSV |
| LIXINC Part # | M55342K09B7E50RWSV |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 7.5K OHM 1% 1W 2512 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | M55342K09B7E50RWSV ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | M55342K09B7E50RWSV |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | Military, MIL-PRF-55342, RM2512 |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 7.5 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 1W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Military, Non-Inductive |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 150°C |
| қаптама / қорап: | 2512 (6432 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2512 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.033" (0.84mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | R (0.01%) |
| SMR2D10 | RES SMD 100M OHM 5% 2W J LEAD | 2850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD3003D10 | RES 300K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2341F50 | RES 2.34K OHM 1% 1/16W 0603 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RR0510R-10R7-D | RES SMD 10.7 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R3ATTE2802F | RES 28K OHM 1% 2W 2512 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U06F3741V | RES 3.74K OHM 1% 1/8W 0805 SMD | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD28R0F25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R2ATTD1740F | RES 174 OHM 1% 1W 0805 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HCS1206FT1L00 | RES 0.001 OHM 1% 2W 1206 | 7400 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206BRE076K81L | RES SMD 6.81K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCL04063R09FKEA | RES SMD 3.09 OHM 1/4W 0604 WIDE | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1628124R000A0W | RES SMD 124 OHM 0.05% 3/4W 2512 | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD2873F50 | RES 287K OHM 1% 1/4W 1206 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10801 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $12.87000 | $12.87 |
| 100 | $7.05600 | $705.6 |
| 1000 | $6.09000 | $6090 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.