Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ESR18EZPF11R0 |
| LIXINC Part # | ESR18EZPF11R0 |
| Өндіруші | ROHM Semiconductor |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 11 OHM 1% 1/2W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ESR18EZPF11R0 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ESR18EZPF11R0 |
| Бренд: | ROHM Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | ROHM Semiconductor |
| сериясы: | ESR |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 11 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RT1206WRC0733RL | RES SMD 33 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD8870D50 | RES 887 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0603332KDHEAP | RES SMD 332K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR047501F | RES SMD 7.5K OHM 1% 1/2W 1210 | 5827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K06B909ART5 | RES SMD 909 OHM 0.1% 0.15W 0705 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD6263B50 | RES 626K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP6341F25 | RES 6.34K OHM 1% 1/16W 0402 | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD6573C50 | RES 657K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-2VEB2261X | RES 2.26K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW08052K21BETA | RES 2.21K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2980D25 | RES 298 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PHP00603E55R6BST1 | RES SMD 55.6 OHM 0.1% 3/8W 0603 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1608F205CS | RES SMD 2M OHM 1% 1/10W 0603 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10915 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01725 | $0.01725 |
| 5000 | $0.01647 | $82.35 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.